Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

bağlama büyüsü

Size bu yazımızda bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını da vereceğiz, bununla birlikte bağlama büyüsü ile hayatı değişen insanların yorumlarını da aktaracağız.

Bu nedenle karşılaşmış olduğunuz bu yazıyı dikkatlice okuyup üzerinde düşünmeniz gerektiğini bilhassa hatırlatmak isteriz, işte ilk yorum:

 • Bağlama büyüsünü özellikle sevdiğim erkeği kendime bağlayabilmek için yaptırmak istedim, medyumlara ve sahte hocalara denk geldiğim için bu büyüyü maalesef yaptıramadım. Fakat aradan bir süre geçtikten sonra bir arkadaşımın getirmiş olduğu Kudema isimli kitapta bağlama büyüsünü başka insanlardan yardım almadan ve onlara müracaat etmeden tek başıma yapabileceğimi fark ettim.
 • Bu kitaptaki bağlama büyüsünü aynen gerçekleştirdim, bunu yaparken herhangi bir kişiye para vermediğim gibi herhangi bir sıkıntı ve problem de yaşamadım. Nihayetinde bağlama büyüsü ile sevdiğim erkeğin bana ilanı aşk etmesini keyif içerisinde izledim.
 • Ne var ki bu süreç uzun sürmedi, çünkü araştırma ve inceleme yaparken şunu farkettim ki bağlama büyüsünü herhangi bir uzman medyum ya da büyücü de yapsa, kişi bu uygulamayı evde başka insanlardan yardım almadan da yapsa en nihayetinde bağlama büyüsü, esasında kişinin musibet ve bela içerisinde yaşamasına sebep olmaktadır.
 • Gerçekten ilk etapta sevdiğim erkeğin muhabbeti ile coşmaya ve huzur bulmaya başlamışken, aradan birkaç hafta geçtikten sonra çevremdeki insanların zarar görmeye başladığını ve benim de psikolojik olarak bir bunalım ve depresyona girdiğimi hissettim.

bağlama büyüsü

 • Bu süreci ilk etapta bağlama büyüsü ile ilişkilendirmedim, fakat sonrasında büyünün görevli varlığının her fırsatta karşıma dikilip beni tehdit etmesi ve bana eziyet etmeye başlaması neticesinde bu büyüden kaynaklı bir durum olduğunu anlamış oldum.
 • Nihayetinde büyüyü bozdurabilmek için ve hükümsüz hale getirmek düşüncesi ile türlü türlü yollara başvurdum. Şimdi bu büyünün kötü etkisinden kurtulmak üzere olduğumu hissediyorum, ama insanlara bu büyüyü ne kendi başlarına ne de bir başkasından yardım alarak asla yapmamaları gerektiğini de tavsiye etmek istiyorum.
 • Çünkü gerçekten bağlama büyüsü herhangi bir medyum aracılığıyla da yapılsa, kendi başınıza herhangi bir kişiden yardım almadan da yapsanız, en nihayetinde tehlike ve risk ile karşılaşıp hayatınızı mahvedebilirsiniz.”

Şimdi de başka bir yorum üzerinde duralım:

Bağlama Büyüsünü Yaptıran Bir Kişinin Garip Yorumu

 • “Eski sevgilim beni terk edip gidince hayattan elimi eteğimi çekmeye karar verdim, acayip bir depresyon yaşadım ve melankoli hissini iliklerime kadar hissetmeye başladım. Bu süreçte adeta yürüyen bir cenaze gibiydim.
 • Ne yapacağımı bilmiyordum, hangi şekilde adım atacağım konusunda da tereddüt içerisinde kalıyordum, yemekten içmekten de kesilmiştim ve tam bir depresyon içerisinde ölümü beklemeye başlamıştım.
 • Bu süreçte bağlama büyüsü ile karşılaşıp bir medyuma para vererek bu büyüyü benim için yapmasını sağladım, medyum bağlama büyüsünü gerçekleştirildiğinde 3 gün içerisinde eski sevgilim bana dönüp aşkını ilan ederek bensiz geçen günlerinin bir azap ve işkence olduğunu dile getirdi. Bensiz yaşadığı hayatın kendisi için gerçekten de mutsuzluk ve şanssızlık içerisinde geçtiğini itiraf etti.
 • Bir süre boyunca böyle güzel duygular içerisinde birlikte yaşadık, ne var ki aradan belli bir zaman geçince kötü kötü rüyalar görmeye ve ardından da kabus içerisinde uyanmalara başladım.
 • Bunları ilk etapta önemsemedim, fakat bu kabuslar artınca ve bağlama büyüsünün görevli varlığı da olur olmadık yerlerde karşıma çıkınca, bu durumu düzeltmek için bazı girişimlerde bulunma ihtiyacı hissettim.

bağlama büyüsü

 • Tam da bu dönemde sevgilim beni yeniden terk etti ve bu süreçte bağlama büyüsünün etkisini yitirdiğini, hatta geriye teptiğini fark ettim. Medyumla konuştuğumda bana şunları söyledi:
 • ‘Evladım, bağlama büyüsü ve diğer bütün büyüler böyle yan etkilere sahiptir ve bunlar az yaşanan şeyler de değildir. Neredeyse insanların %95’inde benzer şeyler görülür ve sıkıntılı süreçler yaşanır, bunları bilmiyor muydun?’
 • Bunu söyledikten sonra açıkçası dünyam başıma yıkıldı, türlü türlü yöntemlerle bağlama büyüsünü iptal etmeye çalıştım; ama bunu da bir türlü başaramadım. Şimdi huzursuzluk mutsuzluk, depresyon ve anksiyete ile yaşayarak sevdiğim insanı da kaybetmenin azabı ile bir cehennem hayatı yaşıyorum.”

Bu yorumlar sonrasında artık bağlama büyüsü yapıp yapmayacağınızı bilmiyoruz. Fakat size bağlama büyüsü yapmak yerine tehlikesiz ve risksiz uygulamalarla hayatınızı düzeltmenizi tavsiye ederiz.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön