Eğer büyü bozma konusunda en etkili yöntemleri öğrenmek istiyorsanız, size yazı içerisinde aktaracağımız 3 denenmiş ve tecrübe edilmiş yöntemi mutlaka uygulamalısınız ve bu yöntemlerin ne işe yaradığını en ince ayrıntısına kadar öğrenmelisiniz.

Zaten yazı boyunca 3 etkili yöntem ile büyü bozma konusunda bilinmesi gereken en önemli ayrıntıları sizlere takdim etmeye çalışacağız ve bu konunun ne kadar önemli bir konu olduğunu gözler önüne serme gayreti içerisinde olacağız.

Gerçekten de büyü bozma konusunda gerçek anlamda işe yarayan yöntem arayan insanların bu yazıyla karşılaşmış olması, kendileri için bir bahtiyarlık olarak addedilmeli.

Büyü Bozma Yöntemleri Konusunda Bilinmesi Gereken Hususlar

Büyü bozma yöntemleri konusunda öncelikle bilinmesi ve anlaşılması gereken noktalardan bir tanesi şudur ki bu yöntemleri hem kendiniz için hem de başka insanlar için kullanma şansınız bulunmaktadır. Yani aktaracağımız büyü bozma yöntemlerini hem kendi üzerinizde deneyebilirsiniz hem de kendisine büyü yapıldığını düşündüğünüz herhangi bir kişi için uygulamanız mümkündür.

Bir diğer önemli husus da şudur ki bu yöntemleri uygularken sürekli bir şekilde niyetinizi ve amacınızı düşünmeye çalışmalı ve hangi niyetle bu yöntemleri kullanacaksanız o niyeti ve o dileği aklınızdan geçirmeye devam etmelisiniz.

  • Önemli hususlardan bir diğeri de şudur ki sunacağımız büyü bozma yöntemlerinin her biri kendi başına oldukça etkili sonuçlar verse dahi bu 3 yöntemi üst üste yapmak çok daha etkili sonuçlara kapı aralayacaktır. Dolayısıyla bu yöntemlerden sadece bir tanesini kullanmayın, bunun yerine üçünü art arda yapmaya çalışın.

Büyü bozma yöntemleri konusunda daha ayrıntılı bilgiler vereceğimiz aşağıdaki maddeyi de mutlaka dikkatli bir şekilde okuyun ve sonra yöntemleri tatbik etmeye başlayın:

büyü bozma yöntemleri

Büyü Bozma Yöntemleri ve Hüddamların Gücü

Bu konuda yazı yazan ve yorum yapan insanların kaçırmış olduğu noktalardan en önemlisi, büyü bozma yöntemlerinin hüddamlar olmadan kullanıldığını dile getirmeleridir. Oysaki kadim büyü kitaplarını ve bu büyü kitapları içerisinde en önemli yere sahip olan Zargon ve Kudema isimli kitapları incelediğimizde büyü bozma yöntemlerinin tamamen hüddamlar (yani görevli varlıklar) aracılığıyla olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Evet herhangi bir insan herhangi bir nedenle büyü bozmak istiyorsa, bunun için kendisine en zararsız ve en tehlikesiz hüddamlardan birini seçmeli ve bu hüddamı kullanarak büyü bozma yöntemlerini uygulamaya başlamalıdır. Biz size şimdiye kadar en az tehlikeye sahip olan 3 adet hüddam ile bu işi yapmanın nasıl mümkün olduğunu izah etmeye çalışacağız, işte başlıyoruz:

büyü bozma yöntemleri

Büyü Bozma Konusunda Çok Etkili Bir Yöntem, Sirke Metodu

Büyü bozma yöntemleri içerisinde son derece etkili bir yöntem olarak bilinen ve adına sirke yöntemi denen bu yöntem, kendisine büyü yapılan kişinin birkaç gün içerisinde tamamen rahatlamasına ve büyünün etkisinin iptal olmasına vesile olan çok güçlü ve denenmiş bir yöntemdir. Şöyle yapılmalı:

Evvela kendinizi rahat ve sakin hissettiğiniz herhangi bir zaman diliminde sessiz bir yere geçmelisiniz ve bu sessiz yere geçerken bir çay bardağının yarısına kadar elma sirkesi doldurmalısınız. Yani bir çay bardağını alıp onun tam yarısına kadar elma sirkesi doldurmalı, bir başka bardağın içine de yine yarısına kadar su doldurmalısınız.

Kısaca denenmiş ve defalarca tecrübe edilmiş bu büyü bozma yöntemini uygularken iki tane çay bardağı almalı ve ikisinin de yarısına kadar sirke ve su doldurmalısınız. Yani bir tanesini yarıya kadar sirke, öbürünü de yarıya kadar su doldurmalısınız.

Ardından bu iki büyü malzemesini yanınıza alıp sessiz bir yere geçerek dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatıp niyetinize odaklanarak tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım ifadesini söylemelisiniz.

Bu ifadeyi 77 defa kullanırken Hüddam Neriman Hanım’ın büyü bozma konusunda oldukça etkili bir görevli olduğunu bilmeli ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz.

77 defa bu ifadeyi kullandıktan sonra gözlerinizi açıp su dolu bardağı sirke dolu bardağın içine boşaltmalısınız, yarısına kadar su dolu olan çay bardağını yine yarısına kadar dolu olan sirke bardağının üstüne boşalttıktan sonra şu ifadeleri bu malzemelerin üzerine okumalısınız:

“Hüddam Neriman Hanım, sana gelerek büyü bozma konusunda en etkili adımı atmış olduğumu ve senin bu işi tamamen zararsız bir şekilde yoluna koyacağını biliyorum. Kalbimde hangi niyetle sana geldiysem o niyeti gerçekleştir ve seni hangi konuda istihdam edip görevlendirdiysem, o görevini hakkıyla ve layıkıyla yerine getir. İşte sirke ile su birbirine karıştı ve işte büyünün hükmü iptal olup en güzel amaç için kendi yoluna girdi.”

Bu ifadeleri bir defa söyledikten sonra artık iki çay bardağını da istediğiniz amaçla kullanabilir ve su ile karışan sirkeyi dökebilirsiniz.

Bu uygulama bu kadar kısa ve basit. Şimdi de diğer uygulamaya geçerek detayları anlatmaya devam edelim, yukarıda da değindiğimiz gibi sadece bir uygulama ile yetinmeyip 3 uygulamayı da ard arda yapmanızı öneririz. Aksi takdirde kendisine büyü yapılan kişinin büyünün etkisinden kurtulması oldukça zor olacaktır.

büyü bozma yöntemleri

Yağ ve Şeker Taktiği

Bu yöntemde de yukarıdaki sirke ve su yöntemi gibi bir taktik uygulanacak ve burada yağ ve şeker kullanılacak. Tabi kullanılacak olan yağ, sıvı yağ olacak ve şeker ise 1 adet küp şeker olarak kullanılacak.

Burada kullanılacak olan görevli varlığın adının Hüddam Nermin Hanım olduğunu ifade ederek ve yine kendinizi sakin ve huzurlu hissettiğiniz herhangi bir zaman dilimini seçmeniz gerektiğini belirterek detayları anlatmaya başlayalım.

Bu büyü bozma yönteminde yine sessiz bir yere geçmeli ve bu sessiz yere geçerken bir çay bardağının yarısına kadar sıvı yağ doldurup 1 adet kesme şekeri de yanınıza almalısınız. Yarısına kadar doldurulmuş sıvı yağ ve 1 adet kesme şekeri yanınıza aldıktan sonra sessiz bir yere geçmeli ve yine dizüstü çöküp gözlerinizi kapatarak 11 defa Ya Hüddam Nermin Hanım ifadesini kullanmalısınız ve bu ifadeyi kullanırken şu gerçeği kesinlikle bilmelisiniz.

Yukarıdaki uygulamada kullanılan ve istihdam edilen (yani görevlendirilen) Hüddam Neriman Hanım gibi bu uygulamada kullanılan (yani görevlendirilen) Hüddam Nermin Hanım da son derece güçlü ve potansiyeli sınırsız olan görevli varlıklardır ve bu hüddamlar özellikle büyü bozma konusunda son derece yetenekli varlıklardır.

Evet 11 defa gözler kapalı bir şekilde ve niyetinize odaklanarak Ya Hüddam Nermin Hanım dedikten sonra 1 adet kesme şekeri yarısına kadar yağ dolu olan bardağın içine atmalı ve bu 2 büyü malzemesine şu ifadeleri okumalısınız:

“Ey Hüddam Nermin Hanım işte şekeri yağın içerisine attım ve bundan sonraki aşamada yağ ile şeker birbirine karışmaya başlayacak, bu karışıklık neticesinde hem kendisine büyü yapılan ve niyetimde yoğunlaştığım kişi, büyünün çirkin etkisinden kurtulmuş olacak, hem de bu rahatlama uzun süre devam edecek. Sana gelen ve başvuran insanların büyü bozma konusundaki başarılarını elbette ki biliyorum ve senin kadim büyüğü kitaplarında yer alan namını ben de duydum. İşte bu yüzden büyü bozma konusunda sana müracaat ettim ve işte bu yüzden şekeri yağın içine daldırdım. Artık hüküm sendedir ve bundan sonra Hüddam Nermin Hanım’ın devri başlamıştır.”

Bu ifadeleri bu malzemenin yani içerisine şeker attığınız yağın üstüne okuduktan sonra, artık bu şeker atılmış yağı dökebilir ve bardağı da herhangi bir amaçla kullanabilirsiniz. Bu uygulama da bu kadar kısa ve basit.

Şimdi üçüncü uygulama ile devam edelim ve yukarıda da temas ettiğimiz gibi bu üç uygulamanın art arda yapılması gerektiğini unutmayalım.

Sıvı Sabun Yöntemi

Büyü bozma yöntemleri içerisinde en etkili ve denenmiş yöntemlerden biri olarak görülen bu yöntemin adı da sıvı sabun yöntemidir ve şöyle kullanılır:

Öncelikle yarısına kadar sıvı sabun doldurduğunuz bir çay bardağını yanınıza almalı ve bu sıvı sabunun üzerine uygulama esnasında ekleyeceğiniz bir çay kaşığı dolusu karbonatı da yanınızda bulundurmalısınız.

Evet bu uygulama, yarısına kadar doldurulmuş sıvı sabun ve bir çay kaşığı dolusu karbonat ile gerçekleştirilir. Uygulamayı şöyle yapmalısınız:

Yine kendinizi rahat ve sakin hissettiğiniz bir vakitte bir çay bardağının yarısına kadar sıvı sabun doldurmalı ve bununla birlikte bir çay kaşığına karbonat doldurup sakin bir yere geçmelisiniz. Bu sakin yere geçtikten sonra yine dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatıp 99 defa Ya Hüddam Beşir Efendi ifadesini kullanmalısınız.

Bu ifadeyi kullanırken de Hüddam Beşir Efendi’nin son derece güçlü ve nüfuzlu görevli varlıklardan biri olduğunu bilmelisiniz ve ifadeyi kullanırken aynı zamanda niyetinize yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

99 defa bu ifadeyi söyledikten sonra şimdi gözlerinizi açıp çay kaşığının içindeki karbonatı yarısına kadar sıvı sabun dolu olan bardağın içine boşaltmalı ve bu uygulamayı bitirdikten sonra şu tılsımlı cümleleri okumalısınız:

“Ey Hüddam Beşir Efendi, senin diğer bütün görevli varlıklar içerisinde belki de en güçlü pozisyonda ve belki de büyü bozma konusunda en yetkin tecrübede olduğunu ifade eden kadim büyü kitapları elbette ki yanılıyor olamaz ve senin en favori uygulamalarından biri olan sıvı sabun ve karbonat uygulaması binlerce insanın büyüden kurtulmasına ve rahatlamasına vesile olmuştur. Bu yüzden ben de sana müracaat ettim ve senin bu konudaki yetkinliğine ve etkinliğine güvenerek sana yöneldim. İşte karbonat, sıvı sabunun içinde ve işte kendisine büyü yapılan kişi senin sayende rahatlamaya başlıyor. Hüküm artık Hüddam Beşir Efendi’nin kudretli ellerine teslim edilmiştir.”

Bu tılsımlı ifadeleri yarısına kadar sıvı sabun doldurulmuş ve üzerine bir çay kaşığı dolusu karbonat eklenmiş malzemelerin üzerine okuduktan sonra, bu büyü bozma uygulaması da bitmiş olacak. Artık bu malzemeyi herhangi bir yere dökebilir ve bardağı herhangi bir amaçla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fakat yazının bundan sonraki kısmını daha dikkatli bir şekilde okumanız gerektiğini vurgulayarak ifade etmeliyiz, zira aşağıda çok önemli ayrıntılar sizi beklemekte:

Büyü Bozma Yöntemlerinin Tehlikesi

Her ne kadar büyü bozma yöntemleri adına aktarmış olduğumuz yöntemler defalarca tecrübe edilmiş ve denenmiş uygulamalar olsa da bu uygulamaların yeri geldiğinde acayip tehlikelere gebe olduğunu dile getirmek zorundayız.

Evet yukarıda bu uygulamalardan bahsederken bu uygulamalarda kullanılan görevli varlıkların en tehlikesiz ve en masum görevli varlıklar olduğunu ifade etmiştik. Gerçekten de Hüddam Neriman Hanım, Hüddam Nermin Hanım ve Hüddam Beşir Efendi, diğer birçok görevli varlığa nispeten oldukça tehlikesiz ve masum görevliler olarak bilinmektedir.

Ne var ki kadim büyü kitapları, bu görevli varlıkların da yeri geldiğinde acayip tehlikelere yol açabildiğini ve kendisine müracaat eden insanları adeta bir kan çanağının içine itebildiğini dile getirmişlerdir.

Yani büyü bozma yöntemlerini kullanırken çok daha büyük tehlikelerle karşı karşıya kalabilir ve bu hüddamların şiddetli hışmı ile yüz yüze gelebilirsiniz.

 

 

Kategoriler: Büyüler

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.