Erkeği Aşık Etmenin Yolları 14 Etkili Taktik

Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Âşık olduğunuz erkeği asık etmenin yolları arasında kişisel görünüşünüze önem vermek vardır. İç güzelliğin önemli olduğu söylenmektedir. Evet, iç güzellik önemlidir ancak dış güzelliğin de önemli olduğu unutulmamalıdır. Dış güzelliğinize önem verir iken doğal ama bakımlı olmayı tercih edin. Erkekler doğal bakımlı kadınlardan etkilenmektedir. Erkek arkadaşınız ile görüştüğünüz zaman kişisel bakımınıza her zamankinden fazla önem vermelisiniz. Şık ve bakımlı olmak kendinize özgüveninizi de yükseltecektir unutmayınız. Abartılı makyaj ve abartılı giyim kuşamdan uzak durmanız gereklidir, çünkü erkekler fazla makyaj yapan kadınlardan hoşlanmazlar. Erkekler fazla makyaj yapan kadınların kusurlarının olduğunu düşünür.

Erkekler somurtkan, yüzü asık, gülmeyen kadınlardan hoşlanmazlar. Âşık olduğunuz erkeği âşık etmenin yolları arasında neşeli bir tavır takınmak vardır. Hiçbir erkek sorunlarla mücadele eden depresif kadın tiplerine asık olmaz ve onlarla vakit geçirmek istemez. Erkekler kendilerini güldürecek kadınlardan, yanlarında huzur bulacakları kadınlardan hoşlanırlar. Sıkıntılarınız var ise de hoşlandığınız erkeğin yanına giderken sıkıntılarınızı bir kenara bırakıp anın tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.  Erkekler kendilerini güldüren kadınları tatlı ve zeki bulmaktadırlar.

Erkeği âşık etmenin yolları arasında onun yanında rahat davranmak vardır. Telefonda konuşur iken veya mesaj yazarken her şey çok rahattır ancak yüz yüze gelindiğinde duyguların da fazla olması sebebiyle işler biraz sarpa sarar ve elimiz ayağımız birbirine girebilir. Âşık olduğunuz adamı kendinize âşık etmeniz için rahat olmaya özen göstermelisiniz. Sizin kasıldığınızı gören erkek de kasılmaya başlayacaktır ve sıkılmaya başlayacaktır. Rahat davranırken beden dilinizi kullanmanız çok önemlidir. Ufak bir bakış ufak bir tebessüm oldukça işe yarayacaktır.

Âşık olduğunuz erkeği âşık etmeniz yolları arasında ona farklı olduğunuzu göstermeniz vardır. Erkekler farklı olduklarına inandıkları kadınlara âşık olurlar. İlk yapılan görüşmelerde günlük hayattan konularda konuşmamalısınız. Günlük hayat konuları yerine siyasi, sosyal ve toplumsal konularda konuşmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir yeteneğiniz var ise göstermenizi tavsiye ederiz. Dans edebilir veya herhangi bir müzik aleti çalıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz adama yeteneklerinizi göstermek farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olacaktır. Film veya tiyatro ile ilgileniyor iseniz onu bir film veya tiyatro gösterisine davet edebilirsiniz.

Birçok erkek ciddi ilişki yaşamaktan özgürlüğüm kısıtlanacak korkusu ile kaçarlar. Siz de onu ilişkinin başlarında kısıtlar iseniz korkup kaçması kaçınılmaz olacaktır. İlişkinin başlarında erkeğe neredesin, ne yapıyorsun, neden aramadın gibi sorular sormaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bu sorular karşısında erkek sıkışır ve ilişkiyi bitirmesi gerektiğini düşünebilir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen, yalnız kalmak isteyen erkek arkadaşınıza saygı duymanızı öneririz. Erkeği âşık etmenin yolları arasında onun da bir hayatı olduğunu hissettirmek ve onu özgür bırakmak da vardır. Erkeğin özgürlüğünün kısıtlanmayacak olduğu düşüncesi size âşık olmasını daha da kolaylaştıracaktır. Erkeğin de kendine ait bir dünyası, hayatı olduğunu kesinlikle unutmamalı, duygu yoğunluğunuzdan dolayı saçma sapan triplere girmemeniz gerekmektedir.

Erkek için kolay ulaşılır kadınlar kolay vazgeçilir olan kadınlardır. Erkeği âşık etmenin yolları arasında kolay ulaşılır bir kadın olmamak vardır. Erkeğin özgürlük alanına saygı göstermeniz yararınıza olacaktır ancak kendinizi de kısıtlatmamanız, kendi çizgilerinizi belirlemelisiniz. Erkeğin idaresi altına hemen girip kendinizi avcunuzun içinde hissetmesini sağlamayın. Erkekler çünkü eldeki kuş ile değil daldaki kuş ile ilgilenirler. Erkeğe eldeki kuş değil, daldaki kuş olduğunuzu hissettirmeniz gerekmektedir. Âşık olduğunuz adamla sürekli konuşmak istemeniz gayet doğaldır ancak erkeğe sürekli onunla konuşmak yerine daha önemli işleriniz olduğunu hissettirmeniz erkeğin size âşık olmasını kolaylaştıracaktır. Erkeğe ona muhtaç olduğunuzu hissettirmemenizi tavsiye ederiz. Erkeği arayan ilk kadın olmamalı evet bu biraz klişe bir davranıştır ancak erkeği âşık etmek için her zaman işe yarayan bir davranıştır da.

Kadınlar erkeklere oranla fazla konuşurlar. Evet, bu doğrudur ancak erkeği âşık etmenin yolları arasında onun konuşmasını sağlamak ve erkeği dinlemek vardır. Erkekler aslında konuşmayı seven kişilerdir, kadınlardan fırsat bulurlarsa saatler boyu konuşabilirler. Erkek konuşur iken onu dinlemeniz gerekir. Erkek onu dinlemediğinizi anladığı anda sıkılır ve kaçacak delik arar. Erkek konuşurken baş hareketinizle onay verici mimiklerde bulunabilir gayet ilgili olduğunuzu gösterebilirsiniz. Erkeğinize konuşmayı yönlendirmesi için fırsat verin, erkeğe sorular sorarak daha fazla konuşması için teşviklerde bulunun.

Erkeği âşık etmenin yolları arasında en önemli hususlardan biri de gizeminizi korumanız olacaktır. Erkeğin sizi tamamen tanımasına fırsat vermeyin, hakkınızda her zaman merak edecekleri noktalar bırakın. Erkeğe hayatınızla ilgili her detayı vermekten kaçının. Kısaca erkeği âşık etmek için ulaşılmazı oynamanız gerekmektedir. Gizeminizi kaybeder iseniz erkek sıkılıp kaçabilir.

Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Erkeği âşık etmenin yolları arasında çekingen olmamak da vardır. İlişki sırasında çekingen ve utangaç tavırlar sergilemek yanlış bir davranıştır. Gözü pek ve cesaretli tavırlar sayesinde erkek sizin özgüveni yüksek biri olduğunuzu düşünecek ve bu sizi çekici kılacaktır. Her konuda ilk adımı erkekten beklemek ilişkiyi sıkıcı hale sokabilir. Sıkılan erkek kaçan erkek olur ve üzülen siz olabilirsiniz.

Erkekler sakin ve sessiz konuşan kadınlardan hoşlanırlar. Sakin, sessiz ancak kendinizden emin bir ses tonu kullanarak erkekle konuşmak çok etkileyici olacaktır. Ses tonunuz ile erkeğe huzur verebilir iseniz sizi her dakika aramak isteyecektir. Sizi sinirlendirecek konular dahi olsa erkeğe sesinizi yükseltmekten kaçınmanız yararınıza olacaktır. Erkekler yüksek ses ile konuşan kadınları itici bulurlar iken sessiz ve kendinden emin konuşan kadınları çekici bulmaktadırlar.

Erkeklerin çoğu düzensiz ve dağınık bir yaşam alanlarına sahiplerdir ancak düzenli kadınlardan hoşlanırlar. Siz de yaşam alanlarınızda düzenli olduğunuzu erkeğe göstererek size âşık olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca erkeğin yaşam alanını düzene sokmanız da onun hoşuna gidecektir.

Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Erkeği âşık etmenin yolları arasında tutarlı ve yardımsever bir kişi olmanız da vardır. Erkekler net ve tutarlı kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Bu gün söylediğiniz şeyi yarın unutur ve başka bir şey söylerseniz erkek bunu anlayacaktır ve kaçma girişiminde bulunacaktır. Yardımsever tavırlar takınmak sadece kendiniz için yaşamamanız da erkelerin etkilenmesi için bir yoldur. 

Erkeği âşık etmenin yolları erkekler anlamlı ve güzel sözler duymaktan çok hoşlanırlar. Erkeğinize güzel cümleler kurmanız ilişkinizin selameti açısından önemli olacaktır. Erkekler kadınlardan duydukları güzel sözleri asla unutmazlar. Erkek sizden güzel sözler duyduğu zaman sizinle sürekli iletişim kurmak isteyecektir. Güzel ve anlamlı cümleler kullanarak erkeğin kalbini çaldığınız gibi aklını da ele geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Erkeğe güzel cümleler kullanmak için anı yakalamanız gerekir, durduk yere kullanılan anlamsız cümleler erkeği rahatsız edecektir.

Erkeği âşık etmenin yolları arasında her sorumluluğu ona bırakmamak da vardır. Örneğin buluşulacak yer, gidilecek mekân fikirlerine siz de katılabilirsiniz. Erkek her fikrin kendisinden çıkmasından sıkılabilir. Yeni ve yaratıcı fikirler duymak isteyebilir bu konuda ona yardımcı olmanız gerekir.

 

Erkeği Aşık Etmenin Yolları 14 Etkili Taktik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön