Bu yazıda şunu göreceksin: Erkekler senin dolu olduğunu; hem de olması gerektiği gibi dolu olduğunu bilmeli. Ancak bu şekilde “erkeği kendine aşık etme yöntemleri”ni işlevsel hale getirebilirsin.

  • Eminim, damdan düşer gibi cümleye başladığım için biraz şaşırmışsındır. Fakat yazıyı okumayı sürdürürsen benim de daha sade ve anlaşılır cümlelerle yazmaya devam ettiğimi ve erkeği kendine aşık etmenin en güzel yöntemlerini sıralayacağımı fark edeceksin.

Kadınlara, bir anket uygulansa ve her birine teker teker “hayatının vazgeçilmezleri”ni sırala denilse, acaba hangi kadın “erkeği kendine aşık etme yöntemleri”ni listenin ilk sıralarına yerleştirmez ki? Böyle bir kadını hayal etmek bile güç!

Evet, bir kadın için bu kadar yaşamsal bir öneme sahip olan erkeği kendine aşık etme yöntemlerini (özellikle en önemlisini) bir öykü ile anlatacağım. Dikkat ettiysen yazının ilk cümlesinde “olması gerektiği gibi dolu olduğunu bilmeli” dedim. Bu cümleyi açalım:

Bir Öykü ile Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Fantastik bir ülkede, bir kral, halkının kendisine bağlı ve sadık olmadığını düşündüğü için değişik yöntemlerle halkını denermiş. Fakat bu denemeler, kralın her seferinde muallâkta kalmasına, halkının sadakatiyle ilgili net bir düşünceye sahip olmamasına sebep olurmuş. Bir gün, aklına parlak bir fikir gelen kral, bu düşünceyi yanındaki musahiplerine açınca onlar da beğenmişler. Hemen ertesi günün akşamı kral, bir tellal vasıtasıyla tüm ahaliyi sarayının bahçesine toplayarak bir ferman okutmuş.

  • Fermanda şunlar yazılıymış: “Kralımız, şu bahçede görmüş olduğunuz havuzun, yazın sabaha kadar sütle dolmasını istiyor. Bunu neden istediği, şimdilik bir sır olarak kalacak. Yapmış olduğumuz hesaplamalara göre havuzun ağzına kadar süt ile dolması için her evden yarım kova süt gelmesi yeterli olacaktır. Kralımız, sizden yarın sabah güneş doğmadan önceye kadar yarım kova süt getirmenizi istiyor.”

Halk, bu fermanı dinlerken bu garip istek karşısında soran gözlerle şaşkın şaşkın birbirlerine bakıp durdular. Fakat kralın, ne yapmaya çalıştığını anlayamadan yavaş yavaş bahçeden çekildiler.

Karanlığın çökmek üzere olduğu vakitlerde, herkes evinin yolunu tutarak kovasını yarıya kadar sütle doldurdu ve sarayın bahçesindeki havuza boşalttı. Tam bir hengâme yaşanıyordu. Halk, sabaha kadar kovalarla süt taşıdı. Bu arada bir ihtiyar, şöyle düşündü:

  • “Ben, zaten fakir biriyim, kovamı yarısına kadar süt yerine su ile doldursam bunu kim fark eder ki?” Gerçekten düşündüğü gibi yapıp kovasını su ile doldurdu ve havuza boşalttı. (Hikayenin erkeği kendine aşık etme yöntemleri ile ilgisi burada yatıyor.)

Ertesi sabah, kral uyanır uyanmaz havuzun başına gitti ve gördükleri karşısında hiç şaşırmadığını gösterir bir tavır ile şu cümleler dudaklarından döküldü: “Ben, size güvenemeyeceğimi zaten biliyordum.”

Kralın bu sözleri sarf etmesine sebep olan, havuzun ağzına kadar suyla dolu olmasıydı.

Erkeği Kendine Aşık Etme

Kralın İsteği ve Erkeği Kendine Aşık Etme Yöntemleri

Erkeklerin çoğu kez kral gibi düşündüğünü ve kadınları her seferinde sınamaya çalıştıklarını belirtmeme gerek var mı? Bu gerçek, bize “erkeği kendine aşık etme yöntemleri” içerisinde en değerli olan yöntemin “dolu olmak” olduğunu söylemez mi?

Dolu olmak, içinde sadece dürüstlük ve saflığı değil, aynı zamanda birikimli ve kültürlü olmayı da barındıran bir kavram.

  • Kral (her erkek bir kraldır), nasıl ki halkının kendisini kandırmasına göz yummak istemezse erkekler de kadınların “dürüst ve içi dışı bir olan”ını tercih eder. Dolayısıyla erkeği kendine aşık etme yöntemlerini araştıran bir kadının ilk olarak bilmesi gereken yöntem, “dürüst olmak”tır.

Aktardığım küçük hikayeden sadece bu anlam çıkmaz tabi ki. Diğer yorumları ve çıkarımları da sana bırakmak istiyorum. Belki bir başka yazımda bu çıkarımlar üzerinde daha etraflı bir şekilde durabilirim.

Şimdi, senden “erkeği kendine aşık etme yöntemleri”nden biri olan “dürüst olmak” üzerinde biraz düşünmeni ve erkekleri kendine bağlamak için her türlü bilgiye sahip olabileceğin mükemmel bir kaynak olan şu kitabı incelemeni istiyorum:

 

Kategoriler: Aşk

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.