Anahtar Dualar

Mutluluğa Açılan Kapılar

Kenzül Dua Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Satış Sayfası

KENZÜL DUA – Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar 

Şimdiye kadar isteyip de kavuşamadığın her şeye kavuşma imkanına sahip olmaya ne dersin? Ahiretteki sonsuz hayatına zarar vermeden bu dünyada da mutlu olmanın bir yolu olmalı, değil mi? Öyleyse bu sayfayı dikkatlice okuduğunda her alandaki muradına kavuşmanın onlarca yolunu öğreneceksin. Tek yapman gereken şey, her satırı sonuna kadar dikkatlice okumak. Çünkü bu sayfa, hayatının dönüm noktası olabilir:

Bu sayfada, kainatı yaratan muazzam ve sonsuz kudrete bel bağlamanın sana neler kazandıracağını öğreneceksin. Sence de kutsal dualarla amacına ulaşmanın bir yolu olmalı değil mi?

İşte o sihirli yolu öğreneceksin şimdi:

Artık kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin; çünkü bu sayfayı sonuna kadar okuduğunda ve sana vereceğim muhteşem sırrı öğrendiğinde gerçekten de mutlu ve huzurlu olacaksın.

 

 • Bundan böyle doğru duayı yapman halinde iç huzur, özgüven, kısmet ve baht açıklığı, zenginlik ve bolluk, başarı ve kazanç sana akıp gelecek inşaAllah. Önyargılarının esiri olmayıp sayfayı sonuna kadar okuduğunda, bu sözlerin doğruluğuna bizzat şahit olacaksın. Üstelik sana aşağıda harika bir müjdemiz daha olacak. Açıkçası sırf bu müjde için bile sayfayı sonuna kadar dikkatlice okuman gerekir.

İlk olarak seni tebrik etmek isterim. Gerçekten ve bütün içtenliğimle tebrik ederim seni. Neden mi?

Çünkü birazdan öğreneceğin ve bundan sonraki hayatını tamamen ve derinden etkileyecek olan bu sır, her kula nasip olmuyor maalesef.

aa-a

para-iade-garantisi-kopya

Aşağıdaki maddelerden herhangi biri seni ilgilendiriyorsa okumaya devam et:

 1. Maddi kazancını arttırmak istiyor musun?
 2. Para engelsiz bir hayata adım atıp ekonomik anlamda özgürleşmek istiyor musun?
 3. Başkasına bağımlı olmadan istediğin hayatı yaşamak istiyor musun?
 4. Çevrendeki herkese şirin görünüp itibarlı bir kişiliğe sahip olmak istiyor musun?
 5. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musun?
 6. Seni gören insanların gözlerinin içinin gülmesini ve sana içten bir sevgiyle yaklaşmalarını istiyor musun?
 7. Sana bağlanmasını ve aşık olmasını istediğin kişileri çok kısa sürede kendine bağlamak istiyor musun?
 8. İçindeki huzursuzluğu ve mutsuzluğu sonsuza kadar yok etmek ve pozitif enerjiyle dolmak istiyor musun?
 9. Hiçbir insanın kötü nazarına ve kötü etkisine maruz kalmadan enerjik ve mutlu bir hayata yelken açmak istiyor musun?
 10. Hayatının her noktasında başarılı olmak istiyor musun?
 11. Bu işi asla başaramaz, dedikleri işleri bile tereyağından kıl çeker gibi başarmak istiyor musun?
 12. Gireceğin sınavlarda stressiz ve sükunet dolu olmak, dahası en iyi başarıya kavuşmak istiyor musun?
 13. Hastalık ve musibetlerden kurtulup her türlü şifaya kavuşmak istiyor musun?

Peki, bu mümkün mü? Yani bütün bunların olması ihtimal dahilinde mi? Tabi ki mümkün. Nasıl mı? Bir “sır” ile…

 • Bu sırrın ne olduğunu merak ediyorsun değil mi? Endişelenme artık! Artık bütün merakını ve tüm endişelerini geride bırakabilir, yepyeni bir hayata yelken açmanın keyfini sürebilirsin.
 • Çünkü arkanda seni hayatın boyunca destekleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir sır var.

Bu sır, KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar’ın sırlı ve gizemli gücü! Peki, bu dualar neden bu kadar güçlü ve etkili?

 • Bu dualar, evrenin hamurunun yoğurulduğu güçle evrenin kendisi için yaratıldığı insanı bir noktada birleştiriyor da ondan. Yani insanı, kainatı “Ol” emriyle yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret”e bağlıyor.
 • Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın kendisini “Sonsuz Kudret”e bağlayan bir yol bulması ne anlama gelir?
 • Bir insanın böyle bir yol bulması, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir. Zira bu kişi, bütün hazinelerin anahtarını elinde bulunduran ve istediği zaman istediği her dileğe ulaşabileceğini bilen seçilmiş biri haline gelir.

anahtar

 • Düşün: Elinde her kapıyı açacak bir anahtar var ve bu anahtarla “hayatında” değiştirmek istediğin her şeyi açabilir, her sıkıntının ve problemin üstesinden gelebilirsin. Yeter ki içtenlikle iste.

Evet, yanlış okumadın: Tek şart içtenlikle ve içli bir şekilde istemek.

Böyle harika ve her kapıyı açan bir anahtara kim hayır, diyebilir ki?

 

İşte bu duaların her kapıyı açan anahtarlar olduğunu gösteren yüzlerce yorum için şu sayfaya bak: Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı Yorum Sayfası

 

 • Aslında her kapıyı açan o anahtar , hepimizin hayatında ve hatta elimizin altında. Fakat insan, genelde gözünün önündeki ve elinin altındaki imkanları ıskalayıp uzaklara bakar.
 • Bu sebepledir ki birçok insan, elinin altındaki bu muazzam imkanı bilmeden yaşar, her türlü dileğini gerçekleştirme imkanı varken bunu öğrenemeden göçüp gider.
 • Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’tan uzak yaşayıp farklı yollara başvurması ne garip ve acı bir durum!
 • Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin. Benim kalbimi, dinin üzere sabit kıl.”

 • Günün birinde Hazret-i Muhammed’e bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmıştı. O, Allah’a yalvararak bu büyüden kurtulmak için içtenlikle dua etmişti. Duası biter bitmez, üzerindeki çirkin büyünün kara etkisinden kurtulmuş, kalbi yeniden ferahlamıştı. Ardından da şöyle buyurmuştu: “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”
 • Zaten Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu? Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?
 • Dostum, bu her şeyden değerli bilgiler sayesinde artık işe yaramayan yolları denemek yerine duaların muazzam gücüne bel bağlamanın zamanı geldi.

Artık elinin altındaki sonsuz gücün farkına varmalı ve bu gücün inanılmaz etkisine inanmalısın.

 • Şunu bilmelisin ki Allah, hem kalbi yaratan hem de kalbin içinde dolaşan her türlü duyguyu yaratan Yegane Kudret Sahibi’dir. Ve bir kul, Allah’tan içtenlikle ve ısrarla istediğinde her türlü dileğine kavuşabilir.

mutluluk-1024x768

Peki, KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

 • KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar’ın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir.

İşte KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘ı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede hayatının her alanında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir.

 • KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar’ın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan yoksunsa etkisiz kalacaktır.

Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir. Namaz kılmadan önce bedensel temizliği simgeleyen abdest gibi.

 • KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar’ın en önemli özelliklerinden biri de bu duaların “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki içtenlikle yapılması gereken dualar gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri vardır. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olabilir.
 • Dualar hakkında bilinmesi gereken belki de en önemli ayrıntı “kalp temizliği”dir; çünkü kalbi temizlemeden Allah’ın huzuruna çıkmak, kirli elle yemek yemeye benzer. İşte KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar, hayatına çeki düzen vermeye çalışan bir kişinin en kısa sürede hedefine ulaşması için “kalp temizliği” konusunu aydınlatıyor.
 • Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar’da.

Yapman gereken tek şey, KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar‘nı satın almak olacak. Bu dualar yüzlerce kişinin hayatına renk kattı. Allah’ın izniyle senin de hayatın değişecek.

 

aa-a

para-iade-garantisi-kopya

 • Aklında şöyle bir sorunun dolaştığını tahmin edebiliyorum: “Bir insanın hayatında her kapıyı açan muhteşem bir anahtardan çok daha işlevsel olan KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nda ne tür problemlerime çare bulabilirim?”

İşte, KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşabileceğin konulardan birkaç tanesi:

 1. Eşinin/partnerinin sana tutkuyla bağlanmasını ve seni deliler gibi sevmesini mi istiyorsun?
 2. Herhangi bir konuda canını sıkan ve sana hayatı zindan eden her türlü huzursuzluk ve mutsuzluğun istesinden gelmek mi istiyorsun?
 3. Seni rahatsız eden insanların rahatsız edici bakışlarını uzaklaştırmak veya onların seni rahatsız etmesine engel olmak mı sitiyorsun?
 4. Eski sevgilinin rüyasına girmek ve onun duygu dünyasını idare etmek mi istiyorsun?
 5. Ekonomik anlamda darboğazdan kurtulup maddi kazancını arttırmak ve daha mutlu bir hayat yaşamak mı istiyorsun?
 6. Eşinin başkalarına ilgi duymasına engel olmak ve sadece sana bağlanmasını sağlamak mı istiyorsun?
 7. İçindeki psikolojik sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes almak mı istiyorsun?
 8. Sana hayatı zindan eden hastalıklardan kurtulmak ve sağlıklı bir ömür sürmek mi istiyorsun?
 9. Yakınlarına ve sevdiklerine musallat olan hastalıkların ebediyen yok olmasını mı istiyorsun?
 10. Yakınlarının hastalık ve musibetlerden uzak durmasını mı istiyorsun?
 11. Eski sevgilinin sana yeniden aşık olmasını ve döndükten sonra pişmanlığını dile getirip özür dilemesini mi istiyorsun?
 12. İnsanların sana her konuda itibar etmesini ve saygı duymasını mı istiyorsun?
 13. Özgüven ve cesaret konusunda inanılmaz bir kapasiteye ulaşıp insanların gözlerini kamaştırmak mı istiyorsun?
 14. Herhangi bir insana sürekli bir biçimde şirin görünmek ve onu kendine hayran bırakmak mı istiyorsun?
 15. Kocanın sana sonsuz bir aşkla bağlanmasını mı istiyorsun?
 16. Kocanın gözlerine perde çekip sadece seni görmesini mi arzu ediyorsun?
 17. Eşinle aranızdaki muhabbetin inanılmaz düzeylere ulaşmasını mı istiyorsun?
 18. Zihnini ve hafızanı geliştirip muhteşem bir zekaya kavuşmak mı istiyorsun?
 19. Unutkanlık derdinden kurtulup hatırlamak istediğin her şeyi anında hatırlamak mı istiyorsun?
 20. Sevmediğin ve hoşlanmadığın bir insanın senden uzak durmasını sağlamak mı istiyorsun?
 21. Sana veya yakınlarından birine yapılan kötücül büyünün olumsuz etkisinden kurtulmak ve bu kötü enerjiyi sonsuza kadar yok etmek mi istiyorsun?
 22. Kendi üzerindeki veya ailendeki uğursuzluğu tamamen ortadan kaldırıp daha mutlu bir hayata adım atmak mı istiyorsun?
 23. Başarısızlığa ve yoksulluğa sebep olan tembelliğine, kronik yorgunluğuna ve halsizliğine çözüm bulmak ve daha enerjik olmak mi istiyorsun?
 24. Seni sevmediğini söyleyen bir kişiyi kendine çılgınlar gibi aşık etmek mi istiyorsun?
 25. Kısaca elinde “her kapıyı açan bir anahtar” bulundurup her türlü dileğinin gerçekleşmesini mi istiyorsun?
 • Bu ve buna benzer onlarca durum için artık elinin altında muazzam bir kaynak olacak! Hem de hemen şimdi.
 • Artık çaresizlik içinde bocalamak zorunda değilsin! Artık, mutsuz olmaya mahkum değilsin; çünkü sen istediğin ve şartlarını yerine getirdiğin anda duaların muazzam enerjisi sana hizmet etmeye başlayacak.
 • İşin en güzel yönü ise şu: Çevrendeki insanlar sende “nurani bir değişim” olduğunu görmeye başlayacak, sana şu soruları soracaklar:

“Sendeki bu müthiş değişimin sebebi ne? Bütün insanların senin etrafında toplanması çok garip! Bunu nasıl başarıyorsun? Bu kadar insanın seni bu kadar çok sevmesi ve sana içtenlikle bağlanmaları nasıl açıklanabilir? Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar zengin oldun? İçindeki enerjinin ve huzurun sebebi nedir? N’olur, bunun sırrını bizmle de paylaş.”

 • Artık, herhangi bir konuda ve durumda ezik ve sinik olmak zorunda değilsin. Çünkü senin elinde, dağları yerinden oynatacak harikulade bir dua repertuarı var. Hani Hz. Muhammed (sav): “Siz duanın neler yapacağını bilseydiniz şaşırıp kalırdınız. Bir müminin içten duası, dağların bile yerinden oynamasına ve yürümesine vesile olabilir.” demişti ya.
 • Gerçekten de bu kitaptaki duaların ne kadar etkili olduğunu ve bu dualar sayesinde insanların kalbine hükmetme yeteneğine kavuşacağını bizzat deneyimleyip göreceksin. İstersen bu konudaki birkaç yoruma birlikte bakalım:
 • Nedense ilk etapta bu dualar kitabına karşı oldukça önyargılıydım. Ama sonradan rüyamda KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nı aldığımı gördüm ve sabah uyandığımda ilk işim kitabı satın almak oldu. Zaten 60 günlük para iade garantiniz olduğunu bildiğim için de içim rahattı. Kitabı aldıktan hemen sonra ilk işim annemin kronik romatizması için dua etmek oldu. Bu duadan bir hafta sonra, annem uzak bir akrabamızın evine gitmiş ve orada farklı bir otla yapılan bir yemek yemiş. İnanın annnemin romatizmasından eser kalmadı. İlkin çok şaşırdık ama sonra Allah’ın kudreti karşısında gözyaşı döktük. Bu hastalık annnemi çok rahatsız ediyordu çünkü. Ayrıca bir gönül işi için de dua ettim ve muradıma kavuşmamı şaşkınlıkla izledim. Onu daha sonra detaylıca yazacağım inşallah.

Veysel Kağan Dibek

 • Yıllardır yaptığım işlerin stresiyle panik atak hastası olmuştum ve bu hastalık beni fazlasıyla zorluyordu. Ayrıca içimde tarifi imkansız bir sıkıntı ve boğazıma düğümlenen bir ağırlık vardı. Hayata karşı hep önyargılı ve kötümser tavır alıyordum. İnternette panik atakla ilgili araştırma yaparken sizin kitabınızla karşılaştım ve ne kaybedeceğim ki diyerek kitabı satın aldım. Kitaptaki hastalıklar için şifalı dualardan bir tanesini hemen o dakikada yaptım. O an, üzerime bir ağırlık çöktü ve uyudum. Rüyamda kendimi yemyeşil bir bahçede gördüm ve kalbimin yatıştığını fark ettim. Uyandığımda bende bir farklılık olduğunu fark ettim. Neredeyse 3 aydır hiç panik atak yaşamadım ve kendimi hep mutlu hissediyorum. Hayatımı değiştiren bu dualar için Allah’ım sizden binlerce kez razı olsun.

Asiye Suvaroğlu

 • Ben bir kuyumcuyum ve zamanında çok zengindim. Sonra iflas ettim. Tam 7 yıldır kıt kanaat yaşıyorum tabi buna yaşamak denirse. 2 ay kadar önce bir sitede bir linke tıkladım ve nasıl olduysa sizin kitabınızla karşılaştım. Kitapta fakirlikten kurtulmak ve zenginlik için dualar olduğunu görünce kitabınızı aldım. Bir gün içinde kitaptaki dualardan 2-3 tanesini yaptım. Duaları okurken ağladım ve kalbimde tarifi mümkün olmayan bir sıcaklık hissettim. Sanki ruhum kalbimin içinde dolaşıyordu. O andan sonra kendimi emniyette hissetmeye başladım. Aradan 2 gün geçince bir haber aldım ve adeta şok oldum: Dedemden bize ortalama 1 trilyonluk bir arsa kalmış ve babam, dedemin tek çocuğu olduğu için bütün miras bize kalmış. İnanır mısınız, bu haberi duyunca başta biraz sersemledim ama sonra gayet sakin bir şekilde şöyle dedim: “Rabb’im, kendisine yapılan duaları geri çevirmez.” Sizin sayenizde bu muhteşem bilince kavuştuğum için size minnettarım.

Yücel Kaya

 • Daha bunlar gibi yüzlerce olumlu yorum alarak bu kitabı hazırlamış olmanın mutluluğunu defalarca yaşadım şimdiye dek. Rabb’ime şükürler olsun ki bu sayede bir sürü insanın gönül yarasına merhem sürme imkanını elde ettim.

 

mutluluk1-1024x439

 • Unutma, dua muazzam bir güçtür; ama kullanmasını bilene. İşte bu kitap, her derde deva nurani duaları nasıl kullanacağını ve bu sayede hayatını nasıl yoluna koyacağını anlatıyor.
 • Bundan böyle sadece çevrendeki insanların mutluluğunu seyrederek vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Artık onların seni seyretmesine fırsat tanıyacaksın. Çünkü nurani duaların inanılmaz gücünü arkana alacak, çevrende göz kamaştırıcı bir fark meydana getireceksin Allah’ın izniyle.

                                          para-iade-garantisi-kopya

guvenli-odemeSıkça Sorulan Sorular

1. Bu anahtar duaların etkisini ne zaman görmeye başlarım?

 • Bu duaların tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

 • KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı‘nda yer alan dular, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı her türlü duruma çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, herhangi bir konuda başarılı olmak veya güzel bir işe başlayıp zengin olmak gibi her türlü konuda çok etkili dualar var.

3. KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı neden 189 TL?

 • Çünkü her hizmetin bir bedeli olmalıdır ve bu kadar kısa sürede etki eden bu muazzam nurani duaların bedeli de ortalama bir fiyatta olmalıdır. Ne herkesin ulaşabileceği kadar ucuz ne de bu muhteşem duaları elde etmek isteyen insanların ulaşamayacağı kadar pahalı. (Ayrıca bu kampanya, kısa süre sonra sona erecek ve kitap 355 TL’den satılacaktır.)

4. KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

 • Evet, kitaptaki uygulamaları münasip bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle dua konusunda muvaffak olur.

5. KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nda yer alan nurani duaları internette bulmam mümkün mü?

 • Bu dualar, internet ortamında bulamayacağın özel dualardır. Zaten izinsiz kullanılması da yasaktır.

6. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

 • Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı‘nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir tılsım yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

7. Anahtar duaları herkesin bilmesinin sakıncası var mı?

 • Her ne kadar bu dualar oldukça masum birer araç olsalar da çok güçlü ve tesirli oldukları için bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Dolayısıyla kötü niyetli kişilerin bu nurani duaları bilmemesi daha iyi olacaktır.

8. Bu kitabı satın aldıktan sonra nasıl okuyabilirim?

 • Bu kitap PDF formatında bir e-kitap olduğu için, kitabı satın aldıktan hemen sonra indirip okumaya başlayabilirsiniz. Bu kitap bir basılı yayın değildir ve adresinize kargo ile gönderilmez. Satın alma işleminden hemen sonra bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

9. KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı’nın para iade garantisi var mı?

 • Evet, KENZÜL DUA-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı adlı ürünümüz, 60 gün boyunca koşulsuz şartsız para iade garantisine sahiptir. Yani ürünü alan herkes, 60 gün boyunca hiçbir sebep ve gerekçe belirtmek zorunda kalmadan istediği zaman ürünü iade edip verdiği parayı geri alabilir. Müşterinin, bunun için ürünü satın aldığı şirkete (odaklipazar.com’a) bir mesaj atması yeterlidir.

“Ödeme işlemleri OdaklıPazar tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı ve PayPal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) kayıt sayfasına giden link eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.”

Kenzül Dua Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Satış Sayfası
Başa dön