Kaşık büyüsü uygulamasının nasıl yapıldığını bilmeyenler, bu uygulamayı yanlış bir şekilde yaparak hayatlarının düzene girmesi yerine daha tehlikeli boyutlara sürüklenmesine sebep olabilmektedirler.

  • Hakikaten kaşık büyüsü son derece hayati ve önemli bir uygulama olduğu halde, insanların bu uygulamayı yanlış yapmaları neticesinde bazı felaket senaryoları ortaya çıkabilmekte ve insanlar bu nedenle tehlikeli sularda yüzebilmektedirler.

Oysaki kaşık büyüsü doğru yapılırsa iki insanın kalbinde müthiş bir aşk kıvılcımının yanmasına ve parlamasına vesile olabilir; fakat yukarıda da temas ettiğimiz gibi bu uygulamanın tamamen doğru yapılması güzel gelişmelere vesile olacağı halde, yanlış uygulanması kişinin tarifi imkansız dertler ve musibetlerle karşı karşıya kalmasına sebebiyet verebilir.

Şimdi bu önemli hatırlatmalar üzerinde durduktan sonra, kaşık büyüsü nasıl yapılır ve hangi amaçlar için kullanılır sorularının yanıtını inceleyelim ve detaylı anlatımımıza geçelim:

Kaşık Büyüsü Ne için Yapılır?

Bir kişinin aşk hayatında mutluluklar yaşaması ve güzelliklere imza atması maksadına hizmet eden kaşık büyüsü, bilhassa doğru yapıldığında karşı tarafın kalbinin merkezine tarifsiz bir aşkın ve müthiş potansiyeli olan bir muhabbetin yerleşmesine vesile olabilir.

  • Ne var ki kaşık büyüsü sadece aşk büyüsü olarak yapılmaz, aynı zamanda bir insanın kalbini başka bir insandan ayırmak ve soğutmak amacıyla da tatbik edilebilir; bu doğrultuda kaşık büyüsü hem bir aşk ve muhabbet tılsımı hem de soğutma ve nefret ettirme tılsımı olarak iş yapabilir ve işlevsel olabilir.

Şimdi bu önemli hatırlatmaları yaptıktan sonra, niyetinizi tam mânâsıyla netleştirip kafanızda belirgin hale getirdikten sonra, kaşık büyüsü uygulamasını şu şekilde gerçekleştirin.

kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü ve Tahta Kaşık…

Evvela sessiz bir yerde niyetinizin ne olduğunu derin derin düşünüp aşk büyüsü olarak mı yoksa ayırma büyüsü olarak mı kaşık büyüsüne başvuracağınıza net bir şekilde karar vermeniz gerekir. Dolayısıyla kaşık büyüsünü yaparken tüm aşamalarda aklınızda niyetiniz ve amacınız olmalı ve bu doğrultuda hareket etmeniz gerekir.

Niyet kısmını anladığımıza göre artık yanınıza 1 adet kaşık ve bir çay kaşığı dolusu zeytinyağı alıp sessiz bir yere geçerek şunları yapın:

  • Alacağınız kaşığın tahta kaşık olması son derece önemlidir, zira kaşık büyüsü tahta kaşıkla gerçekleştirilen bir tılsımlı uygulamadır; yanı sıra bu tahta kaşığın içine dolduracağınız zeytinyağının kaşığın tamamını kaplamaması gerektiğini de hatırlatmak durumundayız. Yani bir çay kaşığı dolusu zeytinyağı olması yeterli olacaktır.

Bu iki malzemeyi ayrı ayrı yanınıza getirip sessiz bir yere geçip orada bir çay kaşığı dolusu zeytinyağını kaşık büyüsü yapacağınız tahta kaşığın içerisine dökün ve üstüne şunları okuyun:

Kaşık Büyüsünün Esrarengiz İfadeleri

  • “Ey Garâminâr Efendi, senin bahtına düştüm, çünkü senin kudretinin herkese yardım edebilecek bir yeterlilik ve potansiyel ile dolu olduğunu biliyorum. Derin öngörüne ve potansiyeline, kudretine ve iradenin nüfuzuna ve saltanatına itimat ederek senden kaşık büyüsünü yaparken gönlümdeki istekleri gerçekleştirmeni ve dilekleri en güzel şekilde karşılamanı umuyorum ve bu konuda kendi kalbimi senin varlığınla teselli ediyor ve avutuyorum.”

Bu ifadeler kaşık büyüsünün esrarengiz ifadeleri olarak bilinir ve kadim kitapların neredeyse her birinde özellikle altı çizilerek belirtilir ve bize nakledilir. Kaşık büyüsünün bu ifadelerini ve esrarengiz sözcüklerini telaffuz ettikten sonra, şimdi bu kaşığı içinde zeytinyağı olacak şekilde götürüp gizli bir yerde saklamanız ve zeytinyağının bu kaşığın içerisinde bitip tükenmesini beklemeniz gerekmektedir.

Bu bekleme aşaması ortalama bir hafta devam etmeli ve bu bir hafta sonucunda gidip sakladığınız yerdeki bu kaşığın içine parmağınızı daldırdığınızda kaşığın içerisinde zeytinyağından eser kalmamış olması gerekmektedir.

  • Zira, kaşığın içerisinde zeytinyağının kalması, yapmış olduğunuz büyünün tutmadığının ve isabet etmediğinin göstergesi olarak algılanmalıdır; fakat birçok kişi bu uygulamayı yaptığında kaşığın içerisinde zeytinyağı kalmadığını ve yapmış olduğu büyünün de tuttuğunu rahatlıkla görebilir.

Ne var ki yukarıda da değindiğimiz gibi yine altını çizerek ve ısrarlı bir şekilde vurgulamalıyız ki kaşık büyüsü riskler barındırması ve insanlara zarar vermesi yönüyle uzak durulması gereken bir büyü olarak da tarif edilmektedir.

 

Kategoriler: Büyüler

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.