Sabun Büyüsü Güçlü ve Etkili Bir Uygulamadır

sabun büyüsü

İnsanların sağlığını bozmak, onların fikirlerini değiştirmek, onları intihara sürüklemek, delirtmek veya kendi elleriyle kendilerine zarar vermelerini sağlamak için uygulanan en etkili büyülerden biri de sabun büyüsü uygulamasıdır.

Sabun büyüsü sadece 4 gün gibi kısa süre içinde tesirlerini gösterir ve her geçen gün etkisini arttırarak 11. günün sonunda amaçlanan hedeflere ulaşılmasını sağlar. Kara büyüler içinde bu kadar hızlı sonuç veren çok az büyü vardır.

Sabun büyüsü hem insanların bedenini hem de ruhunu etkiler

Halk arasında sabun büyüsünün yalnızca “çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasını sağlamak için” yapıldığı yönünde yanlış bir görüş vardır. Bu büyü ile insanlara çok farklı hastalıklar musallat edilebilir. Zaten büyünün yaygın uygulama amacı da budur. Ancak sabun büyüsü bedensel rahatsızlıklar kadar ruhsal sorunların da görülmesine neden olur.

Sabun büyüsü ile bir insanın duygularına yön verilebilir. Kişiye normal şartlarda asla yapamayacağı şeyler yaptırılabilir. Tabi ifade etmek gerekir ki yaptırılan bu şeyler olumsuz davranışlardır ve kişinin zarar görmesine neden olmaktadır.

Sabun büyüsü yaptırmak için hangi malzemelere ihtiyaç duyulur?

Sabun büyüsü kolayca biçim verilebilen her türlü malzeme ile yapılabilir. Çünkü büyünün ilk aşamasında küçük bir insan heykelciği yapılır ve bu heykel üzerine çeşitli işlemler yapılır.

Kireç taşı, kil, hamur, balçık gibi heykel yapılabilen yumuşak bütün malzemeler büyü için kullanılabilir. Ancak bu işlem için en uygun malzeme sabundur. Çünkü sabun kolayca insan heykelciği yapmaya en uygun malzemedir. Bu özelliğinden ötürü büyü daha çok 1 adet sabun kalıbı ile yapılır.

Sabun büyüsünün ilk aşaması: heykelcik yapımı

Daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış bir kalıp sabun alınarak bir bıçak yardımı ile insan figürü haline getirilir. Yapılacak insan heykelciğinin profesyonel olmasına gerek yoktur. Sadece heykelciğin başı, kolları ve bacakları gibi temel uzuvları belli olursa yeterlidir.

Eğer büyü bir erkeğe yönelik yapılacaksa heykelciğin bacak kısımları göğüs kısmından daha uzun olmalıdır. Şayet bir kadını etkilemek için yapılmışsa heykelciliğin göğüs kısmı uzun olacak, bacaklar ise normalden daha kısa yapılacaktır.

sabun büyüsü

Sabun büyüsünde heykelciğe isminin telkin edilmesi

Sabun heykelciği ince kumaştan yapılan bir bez parçasına sarılır. Bu sırada heykelciğin kırılmamasına özen gösterilir.

Heykelin etrafı ince bir kumaş ile sarıldıktan sonra büyü yapan kişi ağzını heykelciğe yaklaştırır ve alçak sesle büyülenecek kişinin adını belli bir sayıda tekrar eder.

Eğer büyü bir kadına yönelik yapılmışsa o kadının ismi 21 defa tekrar edilir. Erkekleri etkilemek için yapılan büyüde ise erkeğin ismi 7 defa tekrar edilmektedir.

Heykelciğe iğnelerin batırılması

İsimler ifade edilen sayıda tekrar edildikten sonra heykelciğe sarılan bez parçası dikkatli biçimde açılır. Ardından heykelciğe amaçlanan duruma göre iğneler batırılır.

Eğer büyü herhangi bir hastalığı ortaya çıkarmak için yapılmışsa ilgili organın bulunduğu yere iğne batırılır. Mesela o kişinin mide ağrıları çekmesi isteniyorsa karın bölgesine iğne batırılır. Şayet ayakların çekilmesi isteniyorsa heykelcikteki ayak kısmına birer iğne saplanır.

Sabun büyüsü bir kişinin ruhsal durumunu etkilemek üzere yapılıyorsa iğneler heykelciği baş kısmına batırılır. Delirtme amacıyla büyü yapıldığında ise iğneler başın arka kısmına saplanır.

Heykelciğin toprağa gömülmesi

Büyünün bu aşamasında iğne batırılmış olan sabun heykelciği yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Gömülme işlemi sırasında orada bulunan insanların ağzından tek kelime dahi çıkmaması gerekir. Yani büyünün bu aşaması mutlaka sessiz biçimde yerine getirilmelidir.

Heykelciğin gömüldüğü yer titizlikle seçilmelidir. Çünkü sabun heykelciği bulunup çıkarılırsa büyü kendiliğinden bozulmuş olur.

sabun büyüsü

Sabun büyüsünün mühürlenmesi yani tutması

Sabun büyüsünün son aşamasında daha önce heykelciğe sarılan ve sonradan çıkarılan bez parçası yakılır. Yakılma sırasında büyünün hangi amaçla yapıldığı alçak sesle 3 defa tekrar edilir. Mesela “Kalbi düzgün çalışmasın, şiddetli kriz geçirsin!” veya “Ayakları tutmasın.” gibi ifadeler söylenir.

Yakılma işlemi bittikten sonra ortaya çıkan bez külleri titiz biçimde toplanır ve ırmak, deniz, göl gibi bir su kaynağına dökülür. Böylece büyük mühürlenmiş olur yani tutmaya başlar.

Sabun büyüsünden kurtulmanın en etkili yolu büyü bozma duaları okumaktır

Sabun büyüsü gibi insanın hayatını alt üst edebilecek kara büyülerden bir an önce korunmak büyük önem taşımaktadır. Çünkü geç kalınması halinde bu büyü, geri dönüşü mümkün olmayan sağlık sorunlarına yol açabilir.

Bu kara büyüyü bozmak için başvurulacak en güvenilir yöntem büyü bozma duası okumaktır. Kuran surelerine dayanan büyü bozma duası ile İnşallah müminler büyünün tüm olumsuz tesirlerine karşı korunmuş olur.

 

Sabun Büyüsü Güçlü ve Etkili Bir Uygulamadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön