Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü hem evli çiftlerin hem de bekar sevgililerin arasını bozmak için yapılabilir

Soğutma büyüsü yaygın olarak evli çiftlerin arasını bozmak için yapılır. Bazen birbirini samimi duygularla seven bekar kadınlarla erkeklerin arasını açmak için de uygulanır.

İnsanların özel yaşamını ciddi biçimde etkileyen bu büyü bazen telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açar. Çünkü sevdiğinden koparılan kişinin hayatın diğer alanlarında da mutluluğu yakalaması çok zordur. Buna karşın aşk yaşamı renkli ve güzel geçen kişilerin tüm yaşamlarının güzel geçtiği bilinmektedir. Bu itibarla kendilerine soğukluk büyüsü yapılan kişilerin vakit kaybetmeden bu büyüden kurtulmak için harekete geçmesi büyük önem taşımaktadır.

Soğutma büyüsü yapılışı kolay, tesirleri ise güçlü bir uygulamadır

Aşık etme ve kendine bağlama büyülerinin yapılışı oldukça zordur. Bu büyülerin yapılması için “üstat” denilen tecrübeli medyumlara ihtiyaç vardır. Ayrıca bu büyülerin yapılışı sırasında tılsımlı sözcükler okunur.

Ayırma büyüleri ise aşık etme büyülerinin aksine son derece kolay biçimde uygulanır.

Soğutma büyüsü basit birkaç eşya ile yapılabilir. Büyünün uygulaması için uzman bir medyuma ihtiyaç yoktur. Büyü aşamalarını herhangi bir kaynaktan öğrenen tüm şahıslar soğutma büyüsü yapabilir.

Aşık etme büyülerinde insanların duyguları olumlu bir hisse doğru yönlendirilir. Soğutma büyüsünde ise insanları olumsuz düşüncelere doğru itme söz konusudur. İnsanlar ruhsal olarak olumsuz davranışlara her zaman daha meyilli olur. Bu itibarla soğutma ve ayırma büyüleri çok daha güçlü biçimde tutar.

soğutma büyüsü

Bana ya da sevdiklerime soğutma büyüsü yapılmış olabilir mi?

Ortada hiçbir sebep yokken birbirini seven insanlar arasında sıkıntıların ortaya çıkması soğutma büyüsünün yapıldığına en büyük kanıttır. Güzel şekilde devam eden bir ilişkinin can sıkıcı ve yorucu bir diyalog haline gelmesi soğutma büyüsü yüzünden olabilir.

Ancak soğutma büyüsünün varlığından emin olmak için bazı somut kanıtlara ihtiyaç vardır. Bu somut kanıtlar ise büyü malzemelerini evde veya işyerinde gizlenmiş halde bulmaktır.

Soğutma büyüsü belli malzemeler ile yapılan bir uygulamadır. Bu malzemeler üzerine ayrılmaları istenen kişilerin isimleri belli sayıda okunur ve malzemeler çiftin yaşadığı yerde saklanır. Eğer sevgililer ayrı evlerde yaşıyorlarsa sadece bir kişinin evinde büyü malzemesinin saklanması yeterlidir.

Soğutma büyüsünün yapıldığını gösteren büyü malzemeleri şunlardır:

Dişleri arasına ip dolanmış tarak

Eğer evinizde dişleri arasına ip dolanmış bir tarak görürseniz iki farklı büyüden birine maruz kalmışsınız demektir.

Tarağa dolanan ipin rengi siyah ise büyünün yapılış amacı insanların ticari hayatta hatalar yapması yani maddi sorunlarla karşılaşmasıdır.

Şayet tarağın dişlilerine kırmızı ip dolanmışsa soğutma büyüsü yapılmıştır ve amaç birbirini seven çiftin arasına nifak sokmaktır.

Mutfağa gizlenmiş kilit ve anahtar

Kilit ve anahtarlar hem aşık etme uygulamasında hem de soğutma büyüsünde kullanılan malzemelerdir. 

Evin mutfağında kilit ve anahtar aynı yerde gizlenmişse aile fertlerinden birisine aşık etme büyüsü uygulanmıştır. Şayet mutfağın bir köşesinde kilit başka bir köşesinde ise anahtar gizlenmişse karı kocanın arasını açmak için büyü uygulandığı ortaya çıkar.

Küçük rulo haline getirilmiş kağıt parçaları

Evlerin temellerindeki boşluklara veya evdeki dolap aralarına küçük rulolar halinde kağıt parçaları bırakılır. 

Bu kağıtlarda kadın ve erkeği temsil eden çeşitli şekiller çizilir. Kadınlar daha çok kuş motifi ile gösterilirken erkekler için hançer simgesi çizilir. Bu motiflerin işlendiği kağıt parçaları soğutma büyüsü malzemesidir.

Kuru soğan kabukları 

Kilit ve anahtar örneğinde olduğu gibi kuru soğan kabukları da hem aşık etme hem de soğutma büyüsü malzemesidir.

Eğer soğan kabukları mahrem alan kabul edilen evlerin banyosuna, yatak odalarına ya da lavabosuna atılmışsa soğutma büyüsü yapılmıştır. Evin diğer bölümlerinde kuru soğan kabuğu görülmesi aşık etme büyüsü işaretidir.

Ancak kuru soğanın kabuklarının çok ufak parçalara ayrıldığını ve çok az miktarda döküldüğünü belirtmek gerekir. Çok dikkatli bakılmazsa birkaç küçük soğan kabuğu parçasını fark etmek mümkün olmayacaktır.

Tuz-kül karışımı

Bazen tuz ve kül karışımı da büyü malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Ancak bu malzemeler küçük bir bez parçasının içine konulduktan sonra evin uygun bir yerine saklanmaktadır.

Burada ifade ettiğimiz büyü malzemeleri soğutma büyüsünde en yaygın kullanılan malzemelerdir. Onlarca farklı malzeme ile soğutma büyüsü yapılabileceğini ifade etmek gerekir. Eğer yaşadığınız evde veya çalıştığınız iş yerinde gizlenmiş halde garip malzemeler görürseniz soğutma büyüsünden şüphelenebilirsiniz.

soğutma büyüsü

Hediye olarak getirilen bazı aksesuarlar soğutma büyüsü malzemesi olabilir

Bazen çiftleri ayırmak için büyü malzemesi süs eşyalarının içine konur. Bu aksesuar evli çifte hediye edilir ve evde uygun bir köşede sergilenmesi sağlanır. Aslında getirilen bu hediye iyi niyetle alınmamıştır. Hediyenin içinde soğutma büyüsü malzemesi olarak kullanılabilen soğan kabukları, tuz-kül karışımı veya başka büyü malzemeleri olabilir.

Niyetlerinden şüphe duyulan kişilerin getirdikleri ev hediyelerini nezaketen kabul etmek en doğrusudur. Ancak misafirler gittikten sonra bu hediyeyi evden çıkarmak veya iyice kontrol etmek şarttır.

Soğutma büyüsü sadece kadın ve erkeği etkilemekle kalmaz, sosyal çevreyi de etkiler

Birbirini seven insanların arası açılmaya başladıktan sonra dostları ve akrabaları hemen araya girer. İnsanlar bu kişilerin telkinleri sayesinde soğutma büyüsüne karşı bir nebze de olsa korunmuş olur. 

Ancak çiftin arası büyü nedeniyle bozulmuşsa sosyal çevredeki insanlardan herhangi bir destek gelmez. Hatta bu kişiler olumsuz fikirler ileri sürer ve aradaki soğukluğu daha da artırır. Bunun sebebi büyünün geniş bir çevreyi etkilemesidir.

Soğutma büyüsü kadın ve erkeğin yakınlarını da etkiler. Bu kişiler çözümün parçası olmak yerine sorunun parçası haline gelirler. Evlatları gözleri önünde boşanan pek çok anne baba büyü nedeniyle bu kötü sürece karşı çıkmaz hatta ayrılık kararını destekler.

Büyünün bu geniş çaplı tesirinden ötürü mutlaka bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsünden kurtulmak için ne yapmam gerekiyor?

Soğutma büyüsünden kurtulmanın en önemli şartı büyü malzemesini saklanan yerden çıkarmak ve imha etmektir. Ancak bu çoğu zaman mümkün olmaz. Çünkü bazı durumlarda büyü malzemeleri evlerin bodrumlarına, bahçelerine veya çatı katlarına da saklanabilir. Bazen de büyü malzemesi ev içinde göz önünde bir yerde saklanmasına rağmen bir türlü bulunamaz. İşte bu sebeplerden ötürü büyü malzemesini bularak soğutma büyüsünden kurtulmak çok zordur. Bunun yerine büyü bozma uygulamalarını başvurmak daha mantıklıdır. Kaldı ki bazen büyü malzemeleri birkaç farklı yere saklanmaktadır. Yani sadece bir büyü malzemesini bulmak soğutma büyüsünden kurtulmak için yeterli değildir.

Soğutma büyüsünden kurtulmak için başvurulabilecek en etkili yol büyü bozma duası okumaktır. Bu yönteme başvurulduğunda herhangi bir aracıya gerek yoktur. Kişi dua sözlerini okuyarak yüce Allah’tan yardım isteyecek ve inşallah büyünün bütün tesirinden kurtulacaktır.

Büyü bozma duası aralarına soğukluk giren kadın ya da erkekten sadece birisi tarafından okusa da tesirini gösterir. Büyü bozma duası Kur’an-ı Kerim’in iki kısa suresinden oluşur. Felak ve Nas surelerinin peş peşe üçer defa okunması ile tüm kara büyüler hükümsüz kalır. Soğutma büyüsünün belli aralıklarla tekrar yapılabileceğini göz önünde bulundurup bu sureleri haftada bir veya iki defa okumak inşallah çok daha isabetli olacaktır.

 

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön