Yılan büyüsü en etkili ayırma büyüsüdür

Yılan büyüsü

Birbirini seven çiftlerin ayrılmasına neden olan en güçlü büyü hiç kuşkusuz ki yılan büyüsüdür. Kadim eserlerde geçen bu büyü tarihte daha çok kraliyet ailelerindeki evli çiftlerin ayrılması için uygulanmıştır. Ancak günümüzde bu büyü ihtiyaç duyan herkes için yapılabilmektedir.

Yılan büyüsünün diğer ayırma büyülerinden en büyük farkı kısa sürede etkilerini göstermesidir. Diğer ayırma ve soğutma büyüleri genellikle 40 gün, 6 ay veya 1 yıl gibi sürelerle tesirini gösterir. Bu büyülerin genel özelliği yavaş yavaş insanların hayatını etkilemesi ve sonuçta insanları ayırmasıdır. Yılan büyüsü ise kendisine has özellikler gösterir ve insanların arasını şiddetli biçimde bozar. Bu büyünün tutması için geçmesi gereken süre 9 gündür. Kara büyüler içinde bu kadar kısa sürede etkisini gösteren çok az uygulama vardır.

Yılan büyüsü

Yılan büyüsü insanların karakter yapısını değiştirir

Yılan büyüsü insanların davranışlarını değiştirerek sevdikleri kişilerle aralarını bozar. Bu büyüye maruz kalan insanlar asla yapamayacakları ciddi hatalar yaparlar. Karakter özellikleri o kadar değişir ki adeta başka bir insana dönerler.

Kendilerine yılan büyüsü yapılan bir çift o kadar aykırı davranışlar sergiler ki kısa sürede sevdiği kişinin gözündeki bütün itibarını kaybeder. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra kişi söz konusu bu davranışları neden yaptığı üzerine kafa yorduğunda mantıklı bir sebep bulamaz ve yaptıklarından ötürü büyük pişmanlık duyar.

Yılan büyüsü aynı anda hem kadını hem de erkeği etkiler. Yani sadece kişilerden birinin davranışlarını bozarak diğer şahsı mağdur haline getirmez. İki kişiyi aynı anda etkilediği için ilişkiyi kurtarmak mümkün olmaz. Çünkü ikili ilişkilerde taraflardan sadece biri hatalı davranışlar sergilediğinde diğer sevgilinin hoşgörülü davranarak bu aşkı kurtarması mümkündür. Ancak ifade ettiğimiz gibi yılan büyüsü hem kadını hem de erkeği etkilediği için ortaya çıkan olumsuzlukların telafisi mümkün değildir. Bu durum şiddetli geçimsizliğe neden olur ve çift kısa sürede ayrılır.

Yılan büyüsü

Yılan büyüsü nasıl yapılır?

Yılan büyüsü zannedildiği gibi yılanların derisi veya farklı bir organı ile yapılmaz. Son yıllarda çıkan bazı yayınlarda yılan büyüsünün yılanların değiştirdiği deri ile yapıldığına dair bilgiler vardır. Bu görüş kesinlikle doğru değildir. Zira yılan büyüsünün gerçek yılanlarla hiçbir alakası yoktur.

Yılan büyüsü vefk ile yapılan bir büyüdür. Vefk, büyü yapmak amacıyla hazırlanmış yazılı belge demektir. Yılan büyüsünde ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri ile bazı tılsımlı sözcükler vefke yazılır. Yazılan bu ifadelerin dört bir tarafına ise yılan figürleri çizilir. Büyü, adını kağıdın 4 tarafına çizilen 4 farklı yılandan alır.

Yılan büyüsü

Vefke çizilen 4 yılanın anlamı nedir?

Bilindiği üzere gizli ilimlerde yılan olumsuz durumların simgesi kabul edilir. “İhanet, öfke, sinsi davranışlar, kıskançlık, intikam…” gibi olumsuz durumlar yılan simgesi ile karşılanmıştır.

Yılan büyüsünde hazırlanan vefk kağıdının 4 tarafına 4 adet yılan çizilmesi ise 4 temel yön anlamına gelir. Kuzey, güney, doğu ve batı yönlerini karşılayan yılan figürleri aşık çiftin kaçacak bir yerlerinin olmadığını gösterir. Yani birbirini seven kadın ile erkek hangi tarafa giderlerse gitsinler kurtuluş çareleri yoktur. Büyünün olumsuz tesirleri onları dört bir yandan sarmıştır ve ayrılmaları kaçınılmazdır.

Yılan büyüsü

Yılan büyüsünde vefk kağıdına neler yazılır?

Yılan büyüsü için avuç içi büyüklüğünde küçük bir kağıt alınır. Bu kağıdın orta yerine ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri yazılır. Ancak kişilerin isimleri annelerinin isimleri ile birlikte anılır. Mesela Ayşe oğlu Murat ve Semra kızı Fatma gibi. Büyü uygulamalarında kişi isimleri yazılırken insanlar annelerinin ismi ile anılır. Çünkü büyü uygulamalarının ortaya çıktığı ilk çağlarında soy bağı baba üzerinden değil anne üzerinden geçmekteydi.

Kağıdın ortasına kadın ile erkeğin isimleri yazıldıktan sonra bu şahısların ayrılmasını temin edecek hüddamların ismi de yazılır. Hüddamlar yapılan büyülerin tutmasını sağlayan şer güçlerdir. Yılan büyüsünde kağıda yazılan hüddamlar Garminar ve Apraziyal isimlerini taşımaktadır.

Söz konusu bu isimler vefk kağıdına yazıldıktan sonra kağıdın 4 tarafına 4 yılan şekli çizilir ve  bu isimler alçak sesle 9 defa söylendikten sonra vefk kağıdı yakılır. Yakılan vefk kağıdının külleri necis yani pis kabul edilen bir yere atılır. Bu işlem için daha çok çöplük alanları tercih edilir.

Yılan büyüsü

Yılan büyüsünün tutması

Yılan büyüsü yapılır yapılmaz tesirlerini gösterir. Ancak büyünün en üst seviyede etkilerini göstermesi için yapılışının üzerinden 9 gün geçmesi gerekir.

9 gün geçtikten sonra büyü o kadar şiddetli biçimde tesir gösterir ki daha önceleri mutluluk veren ilişki tam bir kabusa döner. Umutsuzluk adeta çiftin kaderi olur. Bu nedenle ayrılık kararı almak tek çıkar yol haline gelir.

Yılan büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Yılan büyüsü her zaman birbirine uygun olmayan çiftleri ayırmak için uygulanmaz. Bu büyü bazen birbirini gerçekten seven insanların ayrılması için de yapılır. Hatta kimi durumlarda evli çiftlerin ayrılması ve yuvaların dağılması için de icra edilmektedir. Bu durumlarda büyünün vakit kaybedilmeden bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Yılan büyüsünün bozdurulması için çeşitli yöntemler ileri sürülse de bunlar içinde en güvenilir ve en etkili olanı büyü bozma duaları okumaktır. Özellikle Muavvizeteyn duası adı verilen Felak ve Nas surelerinin okunması ile büyü tesirini kaybeder ve çift mutlu hayatlarına devam etme imkânına sahip olur.

 

Yılan büyüsü en etkili ayırma büyüsüdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön